לקוחות מספרים

מה מספרים הלקוחות שלי על התכנית ועל השינוי שהיא חוללה בחייהם בעסק שלהם

כאחת התלמידות של ה'סטייג' בניהולה של בתיה בנדל אני חייבת לציין שאמנם לפני כ-9 שנים עברתי את הקורס המדהים הזה ועד היום אני זוכרת את שלבי הלימוד המרתקים ואת התוצאות המדהימות שזכיתי בהם. הלימוד היה מעניין במיוחד וכל שיעור היתה חוויה עצומה. בסוף הקורס עשיתי את הלא יאומן עמדתי בתאטרון גבעתיים מול אולם מלא ועשיתי מונולוג של חנוך לוין 'תביא את המלח'.... הקהל פשוט עמד בסוף המופע והריע לי...חשבתי שאני בתוך חלום....אכן זה היה חלום...חלום שהתגשם.
השארתי להם את פחד הבמה שם והלכתי....בפירוש כך.
תודה על חוויה מדהימה ופריצת עוד תקרת זכוכית שלי. ממליצה ואומרת אל תלכו לקורס...רוצוווווו ומהרררררר
אביבה אבידור
10 בפברואר 2019
עשיתי גם את הקורס הבסיסי וגם קורס מתקדמים וקיבלתי הרבה כלים לחיים ממליץ בחום
גל רונן
1 ינואר 2019
שחרור אמיתי מעכבות נפשיות ופיזיות. רכישת יכולת התבטאות הרוכשת אמון אצל קהל המאזינים. מומלץ בלב מלא.
רון צפריר
2 ינואר 2019
"רציתי לשוב ולהודות לבתיה ולישי על ערב מוצלח, ערב שבו הבלתי יאומן קרה,חבורת אנשים ללא ניסיון ומלאי פחד עלתה לבמה ופשוט "שיחקה אותה "... ובנימה אישית, אני לא האמנתי שבסופו של תהליך אעלה לבמה ואצליח להתגבר על פחד הקהל שקיים בתוכי כבר הרבה שנים.בשיעור ניסיון, צחקתי כשהעלתם את הענין בפעם הראשונה.אבל מסתבר שהכל אפשרי ו"חיית הבמה" פרצה גם ממני .נוסף על כך ביום יום אני מרגישה את השינוי, יותר קל לי להשתחרר, לאלתר דברים כשנתקעת וגם פשוט להנות, גם מהדברים הקטנים.אז תודה לכולם, לצוות, לחברים."
רעות
מנהלת משאבי אנוש
"בכל שעור יצאתי עם אנרגיות מטורפות , זו הייתה חוויה מאוד ייחודית , עברתי בחיי כמה וכמה סדנאות "מודעות" וזו אחרת ,היא מחברת ונותנת כלים מעשיים שאפשר ליישם באופן מיידי."
שיפי לוי
מנחת סדנאות ומאמנת
קורס מהנה. מנחים מקצועיים ורגישים. חוויה בלתי נשכחת. גילוי עוצמה פנימית ומשאב בעל ערך לחיים. העוצמה מאפשרת עמידה בסיטואציה שקודם לכן נחוותה כלא אפשרית.
ערב המונולוג שנה ראשונה ילווה אותי לנצח כחוויה אישית הכי משמעותית שלי.
ממליצה בחום להצטרף למתכונת המופלאים בניצוחה של בתיה למסע מהנה שבועי שמעיף אותך קדימה
איריס בן ארי
1 ינואר 2019
גם אם תגיעו כ- "בול עץ", הלימוד החוויתי יוציא מכם יכולות, שלא ידעתם שטמונות בכם. וזהו שלא צריך לכתוב כלום. זה פשוט קורה, כשאתה מתנסה בפעולות שאף פעם לא עשית. אני מרגיש את ההשפעות של הקורס בכל יום, באינטראקציות יומיומיות בעבודה וגם אחריה,
שלומי נריה
7 בינואר 2019
שלום לכולם, שמי דניאל ,ברצוני לשתף ולהמליץ מאוד מאוד !! על הקורס המדהים: סטייג' הבמה- 'נוכחות כובשת על במות הקרירה והחיים'. כאיש חינוך בעבר כמנטור, עבור בני נוער וכן כאיש מכירות , קיבלתי כלים מעשיים, פרקטיים שאני יכול להשתמש בהם בחיי היום יום שלי. בזוגיות בפרנסה , בעסקים, בקידום מכירות. המנחים והמנטורים בסטייג בראשם בתיה בנדל וישי דן והמורים הנפלאים, נתנו לי ובצוות התלמידים , שיעורים חווייתיים להעצמה אישית, ביטחון עם כלים מעולם המשחק בפן הרגשי לפן החוותי בחיי היום יום. עם ליווי תמידי של הצוות, לצאת מאיזור הנוחות לקבוע מטרות חדשות, להגיע ליעדים ולהגשים את עצמי בדרך שרק פעם חלמתי. היום אני נמצא במקום הרבה יותר טוב בחיי, עם פרנסה משגשגת, פן מקצועי שאני מחובר אליו, וזוגיות מאתגרת ונפלאה כבר שנתיים. ממליץ מאוד למי שבאמת רוצה לצמוח הן אישית והן מקצועית בחיים , בתיה וישי פשוט נפלאים!!! תודה לכם ולכל הצוות. בהערכה רבה דניאל צבי הירש יועץ משכנתאות ונדל"ן מוזמנים גם ליצור איתי קשר ולשמוע באופן אישי על החוויות שלי בקורס: 054-6688181
שניאל צבי הירש
25 דצמבר 2018
"הגעתי לסטייג' כי רציתי לשפר את הבטחון בהנחייה שלי, כבר במהלך הקורס ראיתי שינוי אדיר ביכולת שלי להתבטא ולהעביר את מה שהתכוונתי , קיבלתי פידבקים מצויינים בתחום המקצועי וגם בתחום האישי."
מאמנת למערכות יחסים ומנחת יוגה צחוק
רחל נגר

ניפגש ברשת

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן