שאלות ותשובות

שאלות נפוצות

והתשובות שיקחו אתכם הכי מהר להצלחה… 

כריזמה וכישורי הופעה ניתנים ללמידה. אכן יש אנשים שנולדו עם יכולות אלה, אך גם הם צריכים לתרגל ולשכלל אותן כל הזמן, אם לא נולדת כזה תוכל ללמוד ולתרגל. זה כמו ללמוד מוזיקה. יש כאלה שנולדו עם כישרון וירטואוזי, גם הם וכל אחד אחר יכולים ללמוד לנגן ולהשתפר יחסית לנקודת המוצא שלהם ולפתח סגנון מוזיקאלי ייחודי לכל אחד.

ממש לא. אתה תדבר מול קהל רק כאשר יהיו לך הכלים והכישורים, כולל ביטחון להופיע מול קהל. בשיעורים הראשונים עושים תרגילים בקבוצות או זוגות ביחד. הדגש הוא על ההצלחה. תמיד תקבל מטלה שתוכל להצליח בה והכי חשוב – ליהנות. הפעילות בשיעורים היא ממש חווייתית וכייפית.

לכל אחד מאיתנו יש כישורי משחק. משחק זה לפעול אחרת מהדרך הטבעית המוכרת שלי, וכל אחד יכול, בהחלטה, לפעול בדרך שונה מהרגיל שלו. במהלך התירגולים בקורס תגלו כמה אתם יכולים להיות שונים ולהשתנות, לגלם דמויות שונות מכם, אבל תמיד תהיו אתם, רק תבינו שאתם יכולים להרחיב את מגוון ההתנהגויות האפשריות שלכם, על מנת שתוכלו לבחור בכל רגע נתון איזו נוכחות מתאים לכם להביא בהתאם למטרות שלכם ולמצב העכשווי.

ממש לא תצטרך לחשוף יותר ממה שתרצה. ההיפך הוא הנכון: תוכל להיות מי ומה שתרצה להיות, אתה מציג את עצמך רק בשם הפרטי ולא נדרש לספר על עצמך (לא עושים סבב הכרות). אנשים יכירו אותך רק דרך התרגילים והפעילות, על פי מה שתביא ב”כאן ועכשיו”. היו אנשים שבמהלך כל הקורס התנהלו בזהות בדויה לפי מה שבחרו להביא.

ניפגש ברשת