כמה מילים עליי... ועליכם...

ברוכים הבאים לאתר של STAGE- הבמה

המקום שבו תלמדו להופיע טוב ולהשתחרר מפחד קהל.

אם אתה רוצה לשפר הופעה בהצלחה מובטחת, לשדרג את יכולותיך המקצועיות: מנהלים, עורכי דין, אנשי שיווק ומכירות, מרצים, וגם צעירים בתחילת דרכם הרוצים לקבל כישורים שיאפשרו להם לעסוק במקצועות הכוללים הופעה מול קהל: ניהול, הדרכה, מנהיגות והשפעה.

באתר תמצאו מאמרים, סרטונים, עדויות תלמידים ומורים בנושאי הקורס השונים ובנושאים כלליים בתחום הופעה כובשת, מנהיגות, קבלת החלטות, וגם הפנייה למסלול בו תרכשו את כל הכישורים בדרך הלמידה החווייתית.

שמי בתיה בנדל, ואני שמחה שהגעתם לכאן.

אם הגעתם עד לכאן אני מניחה שאתם מחפשים כלים מעשיים ופתרונות שיעזרו לכם לשפר את התקשורת וההופעה שלכם מול אנשים וקהל.

אתם מבינים שיכולת הופעה טובה משפיעה מאד על איכות העברת המסרים שלכם ותורמת לאופן בו אתם נתפסים, לנראות ולמעמד שלכם. ואם יש לכם חסמים כמו פחד קהל המונעים מכם להופיע, אתם מפסידים ומשלמים מחירים כבדים בסוג התפקידים שתמלאו ובקידום שלכם.

ויש מצב שאתם מופיעים אבל בגלל החסמים אתם ממש סובלים ולא נהנים, ולרוב משתדלים להימנע מלהופיע.

בטח אתם מוצאים את עצמכם מתמודדים עם קשיים אלה והייתם רוצים לתת הופעה מרגשת ומרתקת, להיות מעניינים, מגוונים, להעביר את המסרים שלכם בהצלחה ולהשאיר חותם חיובי אצל הקהל שלכם.

ועוד כמה מילים:
לפני 16 שנים הקמתי את STAGEהבמה, בית ספר לפיתוח כישורי מנהיגות, הופעה והשפעה באמצעות לימודי משחק ואומנויות הבמה. כל חיי עסקתי בפיתוח מסגרות ושיטות לימוד חדשניות ויצירתיות. בתחילת דרכי כשכירה כקצינת פיתוח הדרכה בשייטת 13 ובבי”ס לחובלים. שם בניתי את כל מערך ההדרכה ללוחמים, מפקדים וקצינים וזכיתי להקים קונספט הדרכה חדשני ויעיל לתחום המנהיגות וההדרכה שהייתה לוח השפעה גדולה בחיל הים ובהמשך גם באזרחות. . משך כ-10 שנים בהן עבדתי כיועצת ארגונית עצמאית ומדריכה בארגונים עסקיים ובמערכת החינוך, אימנתי מנהלים ומפקדים והכשרתי אותם להיות מובילים בזכות כישורי המנהיגות שלימדתי.

תוך כדי קורס משחק בו השתתפתי גיליתי ופיתחתי את הקונספט של שימוש בכלים מעולם המשחק ואומנויות הבמה משולבים בפיתוח כישורי מנהיגות, הופעה והשפעה, ולמעשה פיתחתי שיטת לימוד חדשה “הלמידה החווייתית”  שמתאימה לפיתוח כישורים רגשיים ושרירי התנהגות.

אנחנו מכשירים פרפורמרים המופיעים לבדם על הבמה על מנת להשיג מטרות אישיות ועסקיות. להשפיע על הקהל ולגעת ברגש .  הלמידה כוללת פיתוח כישורי תקשורת עם קהל, פיתוח עוצמה פנימית, ביטחון עצמי, נוכחות, קסם אישי וכריזמה, שחרור מחסמים לרבות פחד קהל.

ועוד מאפיין לא פחות חשוב – הלמידה בחוויה, בכיף והנאה. ,בקורסים שבניתי השקעתי את כל המקצועיות והניסיון שצברתי והם מנוהלים ברמה ואיכות מיטביים. מעל 1,000 בוגרים השתתפו בקורסים והם מעידים שהשיגו את המטרות שלהם והחיים שלהם השתנו בעקבות הקורס.

הייעוד שלי

אחרי שראיתי עד כמה אני עוזרת לאנשים להתפתח ולפרוח, להשתחרר מפחד קהל ולחיות “חיים חדשים”,  היום המשימה שלי היא   לתת לך פלטפורמה להתאמן, להתפתח ולהיות במקום הרצוי לך באמצעות קורס דיגיטאלי וסדנאות חווייתיות, ייחודיות וחדשניות.

לאפשר לכל מי שרוצה להופיע טוב על הבמה, בנוכחות רצוייה, בתקשורת טובה עם הזולת ועם קהל.

יותר ויותר אנשים נדרשים וצריכים להציג את עצמם בפני קהל. זה יכול להיות העובדים שלהם, עמיתים בעבודה, בפרזנטציה, בקהילה,  להציג נושא, תחום עיסוק או מוצר, לדבר לאנשים שלהם, לקהל, להשפיע לשנות עמדות והתנהגויות. נשמע מוכר? האם גם אתם מוצאים את עצמכם בנסיבות כאלה, רוצים לעשות את זה הכי טוב ויעיל, אך לא תמיד מצליחים?.

האם גם אתם, רוצים לעשות את זה הכי טוב ויעיל, לשדר ולהעביר לקהל שלכם בדיוק את מה שרוצים, הן במסר עצמו, וגם בדרך ההופעה והצגת המסר, להשאיר חותם מרשים וחיובי על הקהל… אך לא תמיד מצליחים. האם ההופעה שלכם מלווה בתחושות קשות, והייתה פחות מוצלחת ממה שהתכוונתם , לא היו משוחררים ונינוחים. והגרוע מכול –  בגלל חסמים יתכן שפשוט ויתרתם על ההופעה בגלל חשש וחסמים (לפי המחקרים 15% מהאוכלוסייה סובלים מפחד קהל) ובכך משלמים מחירים יקרים בקידום בעבודה, מעמד מקצועי וחברתי ועוד.

ניפגש ברשת

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן